Pojď s námi na Loupežnickou stezku!

Pojď s námi na Loupežnickou stezku!

Pojď s námi na Loupežnickou stezku!

16.06.2021

DDM vyhlašuje červen měsícem dětí
 

Současná situace bohužel ještě nedovoluje, abychom uspořádali akci Den dětí, tak jak jsme všichni zvyklí. Nechceme přitěžovat vám ani nám a riskovat tak případné navýšení nemocných u nás ve městě. Ale nezoufejme, i tak jsme pro vás něco připravili. Budete se bavit a přijdete si pro ceny, které jsou pro děti připraveny.

Od 1.6. do 25.6. 2021 pro vás bude připravena LOUPEŽNICKÁ STEZKA z Kaplice na zříceninu hradu Louzek. Každý si může tuto stezku libovolně projít, kdykoliv bude mít během těchto dní čas. Vaším úkolem bude vyfotit se cestou s vyvěšenými logy DDM a města Kaplice, zapamatovat si nápovědy a na konci cesty u hradu najít truhlu s pokladem. Komu se povede najít poklad, přinese do DDM minci z pokladu a ukáže fotky z cesty, je pro něj připravená odměna. Odměny můžete vyzvedávat do konce června.

Určitě stojí za to namasírovat si nohy a vydat se na Loupežnickou stezku. Tak neváhejte! Odměny dětem věnovali místní podnikatelé a donátoři. Vydejte se na stezku, máte se na co se těšit. 

 
Tímto bychom rádi poděkovali nejenom sponzorům, ale i městu Kaplice, KIC a všem, kdo pomohli a podíleli se na realizaci akce.

Sponzoři: 
Pizzerie Froněk
Restaurace u Sedláčků
KapCafe
Kavárna pod Věží
Penzion Baronův Most
Kinokavárna
Pizzerie u Bódi
Cafe pizza Pod Kostelem
Pekárna cukrárna Srnín

Zpět